Hakkımızda - Glütensiz Ambar

1000 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

Hakkımızda

2021 yılında İstanbul’da kurulan firma 3 sene süren bir ar-ge çalışması sonucu şef ortaklığı ile doğmuştur. Zaman içerisinde glütensiz gıdaların Çölyak hastaları için büyük bir ihtiyaç olduğunu fark eden firma sahipleri bu konu ile ilgili çeşitli çalışmalar yapmaya başladı. Sadece Çölyaklar için değil aynı zamanda glüten hassasiyeti olan ve tercihini bu doğrultuda kullanan kişiler için de glütensiz ürünler bir ihtiyaç haline geldi.

Piyasada yer alan glütensiz ürünlerin içerisinde bulunan katkı maddeleri, koruyucular, renklendirici ve çeşitli bağlayıcıların verdiği rahatsızlık sebebiyle nasıl daha iyisini yapabiliriz ile yola çıkan Glütensiz Ambar markasının ilk hedefi, glütensiz beslenmek zorunda kalan insanlar için daha lezzetli, tıknaz olmayan, doğal, katkısız ve besin değerleri yüksek bir glütensiz ekmek ve un karışımları yapmaktır.

Firmanın üretim alanı butik olup tamamen glütensiz ürünlerin imalatı için tasarlanmıştır. Glütensiz Ambar firmasında gıda güvenliği sağlanarak ve standartlara uygun ham maddeler temin edilerek gıda üretimi gerçekleştirilmektedir.

Güvenli Alışveriş
Tıkla Güvenli Alışverişe Hemen Başla
Ücretsiz Kargo
1000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Temiz Gıda
%100 Glütensiz Ürünler
Size Özel
Ürünümüz Size Özel Üretilecektir.